Державна кваліфікаційна атестація у групі 31т3 з використанням технологій дистанційного навчання

Державна кваліфікаційна атестація – це завершальний етап навчально-виробничого процесу, що здійснюється відповідно до Закону України «Про професійно-технічну освіту», «Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту» та інших законодавчих актів України.

23 червня 2020 року, відповідно до Наказу директора ВПУ № 25 смт Демидівка №23 від 26.03.2020 року «Про проведення Державної кваліфікаційної атестації у 2019-2020 навчальному році», у зв’язку з карантином та відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, в нашому закладі освіти було проведено дистанційно Державну кваліфікаційну атестацію здобувачів освіти у 31т3 групі з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів категорії «С».

ДКА проходила у два етапи. На першому етапі випускники підготували Дипломні кваліфікаційні роботи і направили їх на перевірку до навчального закладу та на електронну адресу викладача спецтехнологій Кисіля М.Р.

Другий етап – онлайн-захист Дипломних кваліфікаційних робіт, проходив на дистанційній платформі Google Meet, у ході якого учні захищали свої роботи, показали належний рівень професійних компетентностей. Члени державної кваліфікаційної комісії, яку очолив заступник голови ДКК, директор училища Богдан Ярославович Ткачук, заслухали характеристики випускників, озвучені майстром виробничого навчання Іванчуком І.М. та позитивні відгуки роботодавців і викладачів.  Результати засідання Державної кваліфікаційної комісії відображені у протоколі.

Бажаємо випускникам вдалого старту для побудови успішної кар’єри!