Нагородження до Дня працівників профтехосвіти

Мабуть, не випадково День працівників освіти і День професійно-технічної освіти України майже завжди співпадають і змінюють одне одного.  Адже в системі професійно-технічної освіти працювали і працюють найкращі інженерно-педагогічні працівники, які свій досвід, вміння та професійні знання спрямовують на виховання достойних громадян та забезпечують справжню професійну підготовку робітничих кадрів.

Життя невпинно рухається вперед, з’являються нові потреби та професії. Саме завдяки професійній освіті підвищується  інтерес до робітничих професій, а реальні практичні навички і знання по-справжньому допомагають у житті.

2 жовтня в Україні відзначають День працівників професійно-технічної освіти свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. З цієї нагоди директор ВПУ №25 смт Демидівка Богдан Ткачук нагородив почесними грамотами Аллу Ковальчук, Тетяну Якимчук, Олену Кайдик, Ларису Ласкаржевську, Софію Шостак, Богдана Бакалейка, Руслану Старят.

Також до закладу освіти завітав голова Демидівської районної ради Сергій Радченко, який привітав усіх працівників із професійним святом та вручив грамоти та сувеніри Ользі Домашич, Світлані Волошин та Ігорю Гирському.

Зі святом! Гарного настрою, доброго здоров’я, злагоди, миру і процвітання!