Інформаційні години та тему профілактики вірусних захворювань

Цього тижня темою програми Healthy Challenge стала профілактика інфекційних хвороб. Тож 25-26 листопада відбулись заходи, спрямовані на підвищення обізнаності та формування корисних звичок у здобувачів освіти.

Викладач Прендецький Петро провів інформаційну годину на тему “Грип, ГРВІ”, під час якого розглянув небезпеки, на які наражаються люди в холодну пору року, та котрі призводять до зниження імунітету. Учасники заняття обговорили важливість профілактики та здорового способу життя, а також способи зміцнення організму.

Майстер в/н Якимчук Тетяна провела заняття на тему ВІЛ/СНІД.

Метою заняття було не лише ознайомлення учнів з поняттями ВІЛ/СНІД та їх ознаками, а виховання почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя.

Також варто згадати, що 1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

Майстер в/н Іванчук Ігор провів інформаційну годину “Як убезпечити себе від коронавірусу”. Здобувачі освіти розглянули можливі симптоми хвороби, способи профілактики та запобіжні заходи, яких слід вживати для захисту себе та своїх близьких від Covid-19. Адже особливо зараз, коли зростають темпи захворюваності, важливо бути обізнаним.