Інтерактивні заходи з протидії булінгу

18 листопада, в рамках програми Healthy Challenge, в закладі освіти відбулись заходи з протидії булінгу.

Старят Руслана організувала круглий стіл “Булінг – ми разом можемо це зупинити”, де учасники обговорювали теми насильства та жорстокості, причини цькування, основні ознаки булінгу та як вчасно на них реагувати. Також кожен долучився до створення “Дерева життя” та висловив своє бачення того, що саме потрібно зробити, щоб подолати цей негативний феномен.

Бакалейко Оксана провела тренінгове заняття “Не переступи межу”, метою якого було: з’ясувати причини поведінки учасників булінгу, зрозуміти почуття жертви, знайти шляхи допомоги постраждалим та навчитись убезпечуватися, щоб не зіграти одну з ролей булінгу. Учні розглянули непрості життєві ситуації та намагались знайти шляхи виходу з них.

Ще одне тренінгове заняття під назвою “Профілактика булінгу в учнівському середовищі” провели в гуртожитку ВПУ №25 смт Демидівка вихователі Тимощук Ольга та Костюкевич Алла. В ході ігрових вправ виховувалось почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства. Учасники спільно шукали способи розв’язання та уникнення конфліктних ситуацій, формували навики відповідальності та безпечної поведінки, а на завершення учні склали пам’ятки безпеки “Я зможу допомогти!”

Веремчук Галина на своєму занятті “Кібербулінг: способи розпізнавання та захист” розглянула сучаснішу форму агресії та насильства, яка підстерігає нас у цифровому просторі соціальних мереж та форумів.