У здоровому тілі – здоровий дух

Заходи до Дня фізичної культури та спорту

У першу суботу вересня країна відзначає День фізичної культури і спорту. Тож новий навчальний рік розпочався з приємної місії – нагородження грамотами та перехідними кубками переможців та призерів Спартакіади ВПУ №25 смт Демидівка 2021-2022 н. р.

Слід відмітити, що учні всіх навчальних груп брали активну участь у змаганнях Спартакіади, що включала 15 видів спорту: шахи, шашки, футбол, настільний теніс, спартакіада допризовників, волейбол, міні-футбол, легка атлетика, гімнастика, стрільба, баскетбол, армрестлінг, гирьовий спорт, ЗФП, спортивні ігри «Козацька наснага».

За результатами змагань місця в загальному заліку Спартакіади училища розподілилися таким чином:

І місце серед дівчат виборола 19к3 група, майстер виробничого навчання Яконюк О.О. та класний керівник Макарчук І.М.

І місце серед хлопців заслужено здобула 21т3 група, майстер виробничого навчання Іванчук І.М. та класний керівник Кисіль М.Р.

ІІ місце серед дівчат зайняла 39к3 група, майстер виробничого навчання Якимчук Т.М. та класний керівник Кисіль О.М.

ІІ місце серед хлопців — у 11т3 групи, майстер виробничого навчання Пащук М.А. та класний керівник Стрихарук Н.В.

Почесне ІІІ місце у Спартакіаді здобули дівчата із 16к3 групи, майстер виробничого навчання Рандюк Р.П. та класний керівник Старят Р.П.

А серед хлопців ІІІ місце у 25мб3 групи, майстер виробничого навчання Гирський І.І. та класний керівник Пузьо Ж.І.

Варто також відзначити, що тиждень Фізичної культури та спорту на початку нового навчального року у закладі освіти проходив з ентузіазмом та знайшов своїх переможців. Відтак відбулися змагання з міні-футболу, участь в яких брали 5 команд. Беззаперечну перемогу здобула 41т3 група, ІІ місце вибороли хлопці 12т3 групи, ІІІ місце посіла команда 21т3 групи.

Вітаємо переможців та хочемо відзначити кращого бомбардира Іллю Хоміцкого, учня 21т3 групи.

У здоровому тілі - здоровий дух