“Єдиний скарб у тебе — рідна мова”

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлено воно було у 1997 році Указом Президента №1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства». За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Тож напередодні свята в актовій залі училища відбувся виховний захід на тему “Єдиний скарб у тебе — рідна мова”. Учні 19к3 групи своїми виступами вдало розкрили невичерпні багатства української мови, відзначивши мудрість і старання українських поетів, культурних діячів, які творили, відстоювали українську мову та писемність у найважчі часи.

Захід дав змогу учасникам усвідомити необхідність пропагування рідної мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури, як обов’язку кожного українця, а також вкотре переконатися, що українська мова наймилозвучніша, найпрекрасніша, найбагатша та найрідніша.