“Дякуємо за захист”

3 давніх-давен славиться Україна яскравими звичаями та традиціями. Всі чудово знають, що в ніч на Андрія відбуваються різні дива. Колись дівчата ворожили на долю, а нині хочеться лише наворожити рідній землі Миру.

Кожного дня багато хто з нас чекає додому чоловіка, тата, брата, коханого і готовий робити добрі справи аби допомогти Збройним силам України, підтримати наших воїнів у щоденній боротьбі з ворогом.

Тож 13 грудня, в Андрієве свято, у стінах училища відбулася благодійна акція “Дякуємо за захист”, в рамках якої працівники училища та учні завітали на андріївські вечорниці на сучасний лад (підготували учні 19к3 групи, класний керівник Мирослава Погранична). Також було організовано майстер-класи з приготування вареників та калити – традиційних страв на свято Андрія Первозванного. Майстрині виробничого навчання Тетяна Якимчук та Тетяна Русін поділилися кулінарними секретами смачної калити та апетитних вареників. Учні перших курсів професії Кухар.Кондитер – 16к3 та 19к3 групи, а також ті, хто виявив бажання допомогти, із відчуттям професійного та патріотичного обов’язку долучилися до приготування 1000 вареників із різною начинкою: картопля, сир, капуста, вишня; та випекли понад 30 коржів калити.

Свято вдалося на славу, адже акцію підтримали усі присутні в залі, продали усе: і варенички, і калиту – зібрали 5700 грн, які ми перекажемо на благодійний рахунок ЗСУ. Бо, як каже народна мудрість: “Дружні сороки і яструба заклюють”, “Дружний табун і вовків не боїться”, тому єднаймося і робімо усе можливе задля перемоги!