Україна – територія гідності та свободи

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. А нині ми проходимо ще одне випробування на єдність, незламність та свободолюбивість — це війна!

Саме на цю тему в актовій залі закладу освіти відбувся виховний захід під керівництвом викладача історії Ігоря Миколайовича Макарчука.

Ігор Миколайович разом із учнями перших курсів провів усіх останніми сторінками історії нашої країни.

Змістовні слайди, відео та вірші перенесли усіх у 2004 рік, а за тим у неспокійні 2013-2022 роки. Наче знову переживали мирну акцію за інтеграцію до ЄС, яка переросла у криваве нерівне протистояння. І кожен слайд говорив про те, що ми країна вільних людей, незламних духом, що прагнуть жити і працювати на власній землі. І навіть повномасштабна війна, яку розв’язала росія 24 лютого, не змогла скорити нас, а навпаки об’єднала увесь світ навколо України та її боротьби.