Година спілкування «Небесна Сотня нам лишила заповіти…»

20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цей день став найкривавішим в історії Революції Гідності. Багато хто з нас був очевидцем тих подій, не відриваючись від телевізійного екрану, але багато людей, проявивши патріотизм, незламну громадянську позицію, стали живими свідками, очевидцями цих жахливих подій.

Серед таких людей була і Неоніла Струк, засновниця і генеральний директор ТОВ “Світ Успіху” з 2003 р., координатор молитовного руху “Матері в молитві”, 2004-2011 рр. та волонтерського проєкту «Демидівський смаколик». Своїми болючими спогадами про події та атмосферу, яка панувала на Майдані, гостя поділилася із першокурсниками у ході проведення години спілкування «Небесна Сотня нам лишила заповіти…»

А також презентувала збірку поезій «Солоний Хрещатик» Антоніни Листопад, відомої української письменниці, нашої землячки, родом із с. Перекалі, видану ще на 9 день поминання Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні Україна переживає тяжкі випробування. І кожен з нас бажає одного: здійснити свій злет у вільній, щасливій, квітучій країні – Україні, яку щиро любимо і якою безмежно пишаємося!