14 березня День українського добровольця

Ніхто не міг подумати, що у сучасному демократичному світі з’явиться місце загарбникам чужих територій. Проте, як би не складалися обставини – нашу землю є кому боронити. Першими у бій завжди рвалися добровольці: сміливі люди із гарячим серцем та незламним духом. Як говорить Президент України Володимир Зеленський: “У минулому – люди різних професій із різним життєвим шляхом та історією. Зараз – героїчні воїни. І обов’язково настане час – стануть українськими переможцями.

Українські добровольці, які за покликом серця стали на захист незалежності нашої держави і гідно боронять Україну разом з усіма бійцями наших сил оборони та безпеки.

Україна вдячна кожному і кожній, хто відчув, що час стати воїном. Україна пишається всіма, хто здобуває перемогу для нашої держави. Україна завжди пам’ятатиме всіх своїх героїв, які віддали життя за свободу.

Слава українським добровольцям! Слава Україні!

Тож у стінах закладу освіти, під керівництвом викладача української мови та літератури Руслани Старят та викладача фізики Романа Савича, відбувся виховний захід « День українського добровольця», щоб гідно вшанувати хоробрих чоловіків і жінок, які ризикують своїми життями заради нашої Батьківщини. На жаль, чимало добровольців з 2014 року загинуло за Україну. Особливо важливо пам’ятати про їхні подвиги під час повномасштабної війни в Україні.

Вітаємо всіх чоловіків та жінок – добровольців у ЗСУ! Нехай вдома Вас завжди чекають рідні і дорогі серцю люди. Бажаємо Вам спокійного і мирного неба над головою. Ми пам’ятатимемо подвиг загиблих героїв, адже пам’ять завжди буде в наших серцях. Вони для нас приклад мужності і любові до України!