День відкритих дверей із майстер-класами, товариським футбольним матчем та частуваннями

Сонячного травневого дня до нашого закладу освіти у День відкритих дверей завітало чимало учнів 9-х класів із різних куточків нашого краю.

На майбутніх абітурієнтів чекала змістовна екскурсія училищем, яка розпочалася із сучасного кабінету дистанційного навчання. Тут ми усі познайомилися та вирушили у подорож по кабінетах. Побували у предметних та у кабінетах спецдисциплін. Діти із захопленням розглядали наочність та були вражені красою навчального корпусу. Старший майстер Галина Веремчук розповідала про історію закладу, різноманітність професій, які можна здобути в нашому закладі освіти, заступник директора з навчальної роботи Світлана Волошин відповідала на питання про особливості освітнього процесу. Також діти цікавилися кабінетом психолога, де на них гостинно чекала заступник директора з навчально виховної роботи Тетяна Паляднік. Завітали і до бухгалтерії, бо ж цікаво було, хто нараховує стипендію учням.

Спробували себе на сцені актової зали, яку гостям презентували лідери учнівського самоврядування Олена Стрілецька та Сергій Дмитрук, вони поділися своїм шляхом творчого успіху. Не оминули гості і спортивної зали, познайомилися із керівником фізичного виховання Ігорем Князем, а також із задоволенням взяли участь у товариському матчі із міні-футболу. Відвідали сучасну бібліотеку та молодіжний простір, оглянули умови проживання у гуртожитку.

Досить цікавим та змістовним був майстер-клас у кабінеті будівельників, який підготувала викладач спецдисциплін Жанна Пузьо. Діти не тільки послухали про сучасні декоративні штукатурки, а й змогли самотужки спробувати нанести їх на підготовлені поверхні.

Яскравий майстер-клас чекав на дівчаток і хлопців у лабораторії кухарів, тут майстер виробничого навчання Раїса Рандюк демонструвала дітям способи оформлення капкейків білковим кремом. Кожен мав нагоду спробувати свої сили у кондитерській справі. А за тим гості пили чай із власноруч оформленими тістечками.

Діти отримали масу позитивних вражень і обіцяли повернутися учнями ВПУ № 25 смт Демидівка.