Військові подарували цінний подарунок у формі Тризуба та шеврон бригади виконавиці патріотичної пісні

Хочемо поділитися приємною новиною, адже якщо наша праця, наша творчість надихає та мотивує мужніх та непохитних захисників у боротьбі з ворогом, значить ми рухаємося у правильному напрямку.
Пісня “Враже”, у виконанні учениці 19к3 групи Олени Стрілецької, запала в душу одній із військових бригад, яка невтомно змагається з ворогом на пекельних фронтових рубежах. Бійці настільки сподобали голос Олени, що завантажили цю пісню собі у телефони та поставили на рингтон, а ще слухають її тоді, коли потрібна мотивація.
Тож захисники подякували усім, хто причетний до патріотичного виховання молоді: керівництву закладу, викладачам, майстрам, класним керівникам, а також учням і вирішили відзначити виконавицю цінним подарунком у формі Тризуба та шевроном бригади у знак вдячності.
На урочистій лінійці директор навчального закладу Богдан Ткачук вручив Олені Стрілецькій приємний подарунок за творчість.
Така увага до сліз розчулила і саму дівчину, вона дякувала військовим за їхні подвиги, за їх незламність і за можливість співати, навчатися та жити з вірою у світле майбутнє.