Вітаємо з Днем Державного Прапора

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, героїчний, трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Вітаємо з Днем Державного Прапора

У повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію.

За короткий час, завдяки нашій єдності, незламності і відвазі, державний прапор став відомий у всьому світі. Бажаємо всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів у всіх починаннях на благо рідної України!