Тиждень фізичної культури і спорту

З 4 по 08 вересня у навчальному закладі було проведено Тиждень фізичної культури і спорту, з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту України.

У ході проведення тижня відбувся шахово-шашковий турнір серед юнаків та дівчат, змагання з міні-футболу та волейболу. Також у кожній навчальній групі проведено виховні години на тему: «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя».

Підведення підсумків тижня відбувалось на урочистій лінійці, на якій було нагороджено перехідним кубком і грамотою фізкультурні колективи 29к3 та 31т3 груп за перемогу в Спартакіаді Вищого професійного училища №25 смт Демидівка 2022-2023 н.р., приуроченій 32 річниці незалежності України, та призери Спартакіади: 16к3 та 21т3 груп за друге місце; 19к3 та 15мб3 група за третє місце.  Слід відмітити, що учні усіх навчальних груп  протягом навчального року беруть участь у змаганнях  із 15 видів спорту.

У змаганнях з шашок серед юнаків перше місце виборов Смалько Антон, 39к3 група; друге – Василевський Владислав, 25мб3 група; третє – Мацієвський Вадим, 25мб3 група.  Серед дівчат перше місце у Лозійчук Мар’яни, 39к3 група; друге – Драголюк Євгенії, 28к3 група; третє – Мартинюк Ольги, 49к3 група.

У напруженій боротьбі змагалися шахісти. За результатами змагань Смалько Антон, 39к3 група, посів перше місце;, Чорний Дмитро, 45мб3 група – друге;, Хомич Олег, 25мб3 група – третє. Серед дівчат  здобула перемогу Семенюк Надія, 16к3 група; друге місце – Рослюк Вікторія, 29к3 група; третє – Мірошниченко Діана, 39к3 група.

Змагання міні-футболу виграли учні 25мб3 групи, а волейболу – 26к3 групи.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в навчальному закладі були нагороджені працівники  навчального закладу: Князь І.В., Кульчицький В.Ю., Савич Р.В., Макарчук І.М., Колодинський В.Є., Бондарчук А.А., Іванчук І.М., Ніколайчук Л.В., Пілат Р.М., Кисіль М.Р., Стрихарук Н.В., Рандюк Р.П., Ряска І.В., Степанчук І.С.