Свято тих, хто проклав нам дорогу у велике життя

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Тож з нагоди свята на колектив закладу освіти чекала чудова концертна програма, линуло чимало приємних слів та привітань, які перепліталися із нагородженнями кращих із кращих.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Нехай доброта Ваших сердець ніколи не вичерпується, а радість від успіхів учнів щодня тільки множиться.

Миру вам, витримки, мудрості та терпіння. Нехай кожен день буде сповнений радістю і посмішками. Величезний вам земний уклін за вашу непросту і цікаву працю. Дякуємо за те, що ви є, за те, що вклали у своїх учнів чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи.

Довгих вам років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті та добрих чудес на шляху!