З Днем Збройних Сил України, дорогі захисники!

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України у закладі освіти відбувся виховний захід під керівництвом майстра виробничого навчання Раїси Рандюк. Здобувачі освіти продемонстрували свою шану і вдячність захисникам у віршах та піснях.

“День Збройних Сил України — це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави, – звучало із вуст ведучих. – Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині”.

Линули слова привітань зі святкової сцени та сердечні побажання: козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, швидкої перемоги та процвітання нашій державі.