Тиждень професійної майстерності трактористів

У закладі освіти відбувся захопливий Тиждень професійної майстерності для майбутніх трактористів-машиністів. Протягом цього тижня студенти мали можливість поглибити свої знання і навички в галузі сільського господарства та водіння тракторів. Програма тижня включала в себе теоретичні та практичні заняття з експлуатації сільськогосподарської техніки, поради від досвідчених фахівців та тренування з розвитку професійних навичок. Тиждень професійної майстерності став важливою подією у житті здобувачів освіти, що підвищила їхню компетентність та підготувала до майбутньої кар’єри у сільському господарстві.

Поряд з тим відбулися і конкурси, де майбутні трактористи-машиністи та слюсарі продемонстрували хороші результати. Отже, в теоретичному конкурсі слюсаря-ремонтика І місце виборов учень 21т3 групи Іван Кондратюк, ІІ – Захар Сірко – 21т3; ІІІ – Юрій Семенюк та Андрій Ціхановський – 31т3.

В практичному конкурсі кращі вміння показали: І місце – Андрій Ціхановський; ІІ -Юрій Семенюк; ІІІ – Захар Сірко та Іван Кондратюк.

У конкурсі “Кращий знавець правил дорожнього руху” перемогу здобули: І місце – Андрій Ціхановський та Вадим Грабовський; ІІ – Денис Стратулат; ІІІ – Олександр Гнатюк – здобувачі освіти 31т3 групи.

Конкурс орачів проходив у два етапи (теоретичний та практичний). У теорії кращим був здобувач освіти 11т3 групи Артем Нестерук – І місце; ІІ – Андрій Ціхановський; ІІІ – Іван Маркулич – 11т3 група.

Найкращі вміння оранки всклад та врозгін показали Андрій Ціхановський, Артем Нестерук, Іван Кондратюк та Іван Маркулич.