Свято юності та майбутніх звершень

Сьогодні у нашому закладі освіти відбувся один з найважливіших днів у житті наших студентів – випускний. Це особливе свято, яке стало справжньою подією для всієї нашої спільноти. Випускний – це не просто завершення навчального року, а справжнє прощання з юністю і перший крок у доросле життя.

Свято розпочалося з урочистої частини в актовій залі, де зібралися випускники, їхні батьки, викладачі та гості. Директор училища Богдан Ткачук привітав усіх зі сцени та разом із заступниками Михайлом Фінюком, Світланою Волошин та Тетяною Паляднік вручили випускникам дипломи кваліфікованого робітника, грамоти та подяки.

Випускний продовжився концертною програмою. Глядачі насолоджувалися вокальними номерами та музичними виступами. Кожен номер був неповторним і відображав індивідуальність наших студентів.

Це свято стало символом нових починань для наших студентів. Попереду їх чекають нові виклики, досягнення та перемоги. Ми впевнені, що знання та навички, отримані в нашому училищі, стануть міцною основою для їхнього майбутнього.

Бажаємо нашим випускникам успіхів, натхнення та віри у свої сили! Попереду у вас безмежні горизонти, і ми впевнені, що ви досягнете всіх своїх цілей!