Квест “Весело про їжу”18 Бер 2025Навчально-виробнича робота18 березня між групами 16к3 та 19к3 за професією “Кухар. Кондитер” було проведено квест “Весело про їжу”. Було пізнавально, корисно, весело. Попередній Запис Волейбольний матч з учнями Торговицької гімназії Наступний Запис Bake Challenge - кондитерський батл Схожі новиниТиждень безпеки дорожнього руху15 Тра 2026Кондитерське мистецтво у кожній роботі14 Тра 2026Контрольна робота за професією “Кондитер”07 Тра 2026