З радістю зустрічали в стінах нашого закладу учнів Підлозцівського ліцею. Для школярів організували пізнавальну екскурсію навчальними кабінетами та лабораторіями, де вони мали змогу більше дізнатися про професії, які здобувають наші учні.
Також для гостей організували невеликий майстер-клас: вони мали можливість власноруч приготувати бургери та спробувати себе у кулінарній справі. ![]()
Дякуємо учням і педагогам Підлозцівського ліцею за візит. Раді новим знайомствам і завжди чекаємо у гості!





















