Візит першокласників Демидівського ліцею

Екскурсії для школярів у Вищому професійному училищі №25 смт Демидівка вже стають доброю традицією. Цього разу до нас завітали непосидючі та допитливі учні 1-А класу Демидівського ліцею.

Для гостей провели екскурсію навчальним закладом, розповіли про те, як навчаються наші учні та які професії здобувають. Та найбільше емоцій у першокласників викликала кулінарна частина візиту – під керівництвом майстрів діти спробували себе у ролі справжніх кухарів і власноруч приготували смачні бургери. А фінальна дегустація стала найкращим завершенням зустрічі.

Щиро раді, що діти отримали позитивні емоції, корисний досвід і гарний настрій. Дякуємо за візит та завжди раді новим зустрічам!