Головна

Навчально-матеріальна база

Навчально-матеріальна база училища складається із навчального корпусу, який розрахований на 620 навчальних місць. В навчальному корпусі є 10 загальноосвітніх та 13 спеціальних кабінетів. Всі вони розміщені в спорудах, що відповідають санітарно-технічним нормам. Навчальні кабінети і лабораторії паспортизовані, забезпечені обладнанням, технічними засобами навчання, інструментами і матеріалами відповідно до Державних стандартів ПТО України.

В навчальному корпусі також знаходиться актова зала на 230 місць, спортивна зала площею 270 м2, яка використовується для проведення уроків, тренувань та спортивних змагань. На території училища є спортивний комплекс, загальною площею 1600 м2, який включає стадіон, гімнастичний майданчик, 2 майданчики для гри в баскетбол, 2 майданчики для гри в волейбол, легкоатлетичні доріжки, легкоатлетичні сектори, стрілецький тир на 50 м.

Для проживання іногородніх учнів функціонує гуртожиток на 300 спальних місць, в якому діє бібліотека з читальною залою на 40 місць.

Огляд корпусу, навчальних кабінетів та лабораторій, спортивної бази та гуртожитку