Головна

Навчально-виробнича робота

Планування обсягів навчально-виробничої та навчальної роботи у Вищому професійному училищі №25 смт Демидівка здійснюють заступники директора з НР і НВР в кінці навчального року, виходячи з кількості груп перехідного контингенту і враховуючи кількість груп нового набору.

Керуючись навчальними планами, здійснюється розподіл педагогічного навантаження на наступний рік. При розподілі педагогічного навантаження враховуються ділові якості викладача, його результати за попередній рік – викладачі мають навантаження від 720 до 780 годин. Контроль за виконанням планів і програм здійснюють заступники директора і старший майстер постійно.

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників планується на 5 років з розрахунку, що на протязі цих років кожен педагогічний працівник повинен пройти курси підвищення кваліфікації. Крім того, на кожний рік складається графік походження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, який узгоджується з НМЦ ПТО і затверджується директором училища.

Усі педагогічні працівники училища – майстри своєї справи, бо розуміють, що таке сучасний урок, де головним – є учень, навчальна діяльність якого об’єктивно спрямована на освіту та формування особистості. Від роботи педагогів, від їхнього професіоналізму переважно залежить і рейтинг училища.

Ми прагнемо до більшої демократизації системи внутрішнього управління, поліпшення навчально-виховного процесу, запровадження більш об’єктивної системи оцінювання знань учнів та їхньої роботи. Кожний педагог розуміє, що учень – це не той, кого він навчає, а той, хто в нього навчається «Вчити вчитися!» – ось основне кредо учасників навчально-виховного процесу.